Seborh - opinie o produktach

Specjalistyczne kosmetyki i profesjonalne preparaty dla najbardziej wymagającej skóry. Hipoalergiczne, przebadane pod kątem dermatologicznym. Masz coś, co możesz polecić?
Alina.R

Seborh - opinie o produktach

Post autor: Alina.R »

Cześć,

szukam czegos dobrego na łojotokowe zapalenie skóry, co zapewniałoby pielęgnacje skóry głowy regularnie i tak 24/7 - zwłaszcza teraz gdy powoli nadchodzi lato. Googlując temat natrafiłam na kosmetyki z tej linii i nie powiem bo z opisu wygladaja fajnie, ale trochę boję się je brać w ciemno za taką kasę... czy ktoś moze je stosował i powie mi, czy w ogóle warto? Będę naprawdę dozgonnie wdzięczna za jakakolwiek pomoc, bo sytuacja jest troche kryzysowa i potrzebuje ogarnąc to w porę :)
Awatar użytkownika
Babel
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:58

Re: Seborh - opinie o produktach

Post autor: Babel »

Kod: Zaznacz cały

szukam czegos dobrego na łojotokowe zapalenie skóry, co zapewniałoby pielęgnacje skóry głowy regularnie i tak 24/7 - zwłaszcza teraz gdy powoli nadchodzi lato. Googlując temat natrafiłam na kosmetyki z tej linii i nie powiem bo z opisu wygladaja fajnie, ale trochę boję się je brać w ciemno za taką kasę... czy ktoś moze je stosował i powie mi, czy w ogóle warto? Będę naprawdę dozgonnie wdzięczna za jakakolwiek pomoc, bo sytuacja jest troche kryzysowa i potrzebuje ogarnąc to w porę
Powiedziałabym, żebyś poszukała sobie opinii w internecie, ale obawiam się, że tam znajdziesz tylko takie od naganiaczy.
_________________________________________
www.tomikowski.pl/pl/porady/jak_wybrac_dobrego_dentyste - dobry dentysta Łódź
ODPOWIEDZ