Prywatnie dermatolog - ktoś coś?

Specjalistyczne kosmetyki i profesjonalne preparaty dla najbardziej wymagającej skóry. Hipoalergiczne, przebadane pod kątem dermatologicznym. Masz coś, co możesz polecić?
Grażynusia Synusia

Prywatnie dermatolog - ktoś coś?

Post autor: Grażynusia Synusia »

Hej kobietki i faceci mam pytanie - szukam dobrego dermatologa, który będzie mi w stanie pomóc ogarnąć mój problem. Mianowicie mam trądzik i trójkę dzieci (czyli jestem już dosyć stara) i nie mogę się go pozbyć (trądziku, oczywiście). Moja dobra znajoma mówi, że dermatolog Świecie prywatnie jest najlepszy, jednak ja jestem zainteresowana specjalistami od chorób skóry z całej Polski. Ktoś coś??
MarlenaĄ

Re: Prywatnie dermatolog - ktoś coś?

Post autor: MarlenaĄ »

Też miałam trądzik w po 25 roku życia, ale wystarczyło udać się do odpowiedniego specjalisty. Szczerze, to nie podam Ci konkretnego nazwiska, bo nie wiem gdzie mieszkasz. Na Twoim miejscu poczytałabym różnego rodzaju artykuły, jak np. ten https://mcnir.pl/lekarz-dermatolog-udzi ... -pryszczy/ albo wywiady z dermatologami i skontaktowałabym się z nim. Myślę, że specjalista udzielający wywiadów musi być dobrym specjalistą. W razie problemów odezwij się jeszcze, coś zaradzimy
Tąil

Re: Prywatnie dermatolog - ktoś coś?

Post autor: Tąil »

A dajcie Wy mi spokój z trądzikiem :( Jak dla mnie dramat..... Zwłaszcza, ze mam 33 lata i generalnie problemy i to spore z cerą. Znowu mi wszystko wróciło. koszmar. Szykuja mi sie antybiotyki, plus witamina PP / chciałabym jeszcze skorzystać z zabiegu takiego jak radiofrekwencja mikroigłowa Chciałabymw taki sposób wspomóc sobie leczenie trądziku.
majuś0303

Re: Prywatnie dermatolog - ktoś coś?

Post autor: majuś0303 »

Jakiś czas temu stosowałam kurację od dermatologa i dodatkowo wspierałam się takim produktem, jak Ducray Keracnyl PP, który idealnie sprawdził się w przypadku walki z trądzikiem. Bardzo polecam i raz na jakiś czas stosuję nawet wtedy, kiedy pojawiają się nawet jakieś drobne zmiany, np. przy miesiączce.
miś

Re: Prywatnie dermatolog - ktoś coś?

Post autor: miś »

Jeżeli zauważyłyście na swojej skórze dziwne przebarwienia lub wypryski, to powinnyście jak najszybciej skonsultować tę kwestię z lekarzem specjalistą. Myślę, że w tej przychodni https://innova-med.pl/ nie będzie problemu z pilnym umówieniem się na wizytę. Pracują tam ludzie z powołania, którzy posiadają ogromną wiedzę jak i doświadczenie w tym zakresie. Na pewno zrobią wszystko, żeby wam pomóc.
ODPOWIEDZ