Pomoc zdalna online - ktoś korzystał z Telemedi?

Specjalistyczne kosmetyki i profesjonalne preparaty dla najbardziej wymagającej skóry. Hipoalergiczne, przebadane pod kątem dermatologicznym. Masz coś, co możesz polecić?
Marcello

Pomoc zdalna online - ktoś korzystał z Telemedi?

Post autor: Marcello »

Pomoc zdalna online - ktoś korzystał z Telemedi?
Chodzi mi o tą bazę lekarzy, przez którą można zarezerwować sobie rozmowę ze specjalistą w formie czata, video, ale i telefonu, tak, że w trakcie rozmowy z lekarzem da się zdobyć i zwolnienie z pracy i receptę na leki i nawet skierowania na badania?
Do tej pory nie korzystałem z takiej opcji, a przyznam, że mieszkając na wsi, to chętnie bym sobie oszczędził wyjazdów i w ogóle, żeby właśnie móc wszystko załatwić droga internetową.
Korzystaliście?
Doradzicie?

Mam na myśli tą stronę: https://telemedi.com/pl/lp/pilne-konsultacje-medyczne/
:?:
oleksandra

Re: Pomoc zdalna online - ktoś korzystał z Telemedi?

Post autor: oleksandra »

Zdarzało mi się już nie raz korzystać z takiej zdalnej pomocy lekarza. I nie mam tu na myśli tylko lekarza pierwszego kontaktu :) kilka miesięcy temu gdy zmieniałam prace pojawiła się konieczność wykonania badań wstępnych do pracy. szukałam przychodni, która umożliwia konsultacje online z lekarzem medycyny pracy i tak trafiłam do Medivity w Warszawie. Zdecydowanie polecam :) bardzo szybkie terminy wizyt, zaangażowany i pomocny personel i bardzo wysoka jakość obsługi pacjenta.
ODPOWIEDZ