Krem pod oczy

Specjalistyczne kosmetyki i profesjonalne preparaty dla najbardziej wymagającej skóry. Hipoalergiczne, przebadane pod kątem dermatologicznym. Masz coś, co możesz polecić?
Patiś

Krem pod oczy

Post autor: Patiś »

Krem pod oczy – eyes EFFECT® to kompleksowa pielęgnacja okolic oczu zapobiegająca i redukująca wszelkie oznaki starzenia i zmęczenia wokół oczu.

Jest to rewelacyjna kuracja zwalczająca cienie pod oczami!
Krem pod oczy eyes EFFECT zawiera ogórek, aloes i masło Shea, które rozjaśniają cienie pod oczami- zarówno powstałe w ciągu ostatnich dób, jak i te utrwalone od dłuższego czasu. Ponadto zawarta w kremie biała herbata i alga Chlorella są źródłem witaminy C, która rozjaśnia przebarwienia. Moc wynikająca z połączenia tylu składników o działaniu rozjaśniającym zapewnia efekt widoczny już po tygodniu!
https://medikur.pl/produkt/krem-pod-oczy-eyes-effect/
Ogarnięta

Re: Krem pod oczy

Post autor: Ogarnięta »

Jeśli nie masz nadwrażliwej skóry wokół oczu to najlepiej jest stosować ten sam krem nawilżający czy przeciwzmarszczkowy, który używasz do twarzy... Kremy "pod oczy" różnią się tylko tym, że są mniej skoncentrowane - niektórych to podrażnia (i wtedy należy wybierać te dedykowane "pod oczy"), a innych nie - wówczas mocniejszy krem da lepsze rezultaty. I ważne, żeby był po prostu możliwie naturalny i miał skoncetrowane składniki odżywcze ;-) nie musi być drogi!
Awatar użytkownika
sersosi
Posty: 732
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:43

Re: Krem pod oczy

Post autor: sersosi »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www a dowiesz się więcej ... https://presscontent.pl
Mońka

Re: Krem pod oczy

Post autor: Mońka »

Ogarnięta pisze: ↑07 paź 2021, 13:51 Jeśli nie masz nadwrażliwej skóry wokół oczu to najlepiej jest stosować ten sam krem nawilżający czy przeciwzmarszczkowy, który używasz do twarzy... Kremy "pod oczy" różnią się tylko tym, że są mniej skoncentrowane - niektórych to podrażnia (i wtedy należy wybierać te dedykowane "pod oczy"), a innych nie - wówczas mocniejszy krem da lepsze rezultaty. I ważne, żeby był po prostu możliwie naturalny i miał skoncetrowane składniki odżywcze ;-) nie musi być drogi!
Ja się totalnie nie znam na tych składach :/ czy jest gdzieś jakaś lista kremów "naturalnych" albo po prostu możecie coś polecić konkretnego co bezpiecznie mogę dawać na całą buzię i pod oczy?
Ogarnięta

Re: Krem pod oczy

Post autor: Ogarnięta »

Mońka pisze: ↑11 paź 2021, 23:32
Ogarnięta pisze: ↑07 paź 2021, 13:51 Jeśli nie masz nadwrażliwej skóry wokół oczu to najlepiej jest stosować ten sam krem nawilżający czy przeciwzmarszczkowy, który używasz do twarzy... Kremy "pod oczy" różnią się tylko tym, że są mniej skoncentrowane - niektórych to podrażnia (i wtedy należy wybierać te dedykowane "pod oczy"), a innych nie - wówczas mocniejszy krem da lepsze rezultaty. I ważne, żeby był po prostu możliwie naturalny i miał skoncetrowane składniki odżywcze ;-) nie musi być drogi!
Ja się totalnie nie znam na tych składach :/ czy jest gdzieś jakaś lista kremów "naturalnych" albo po prostu możecie coś polecić konkretnego co bezpiecznie mogę dawać na całą buzię i pod oczy?

Ja stosuję już jakiś czas ten: https://www.notino.pl/ziaja/marine-alga ... ilajcy-30/
Wklepuję normalnie w całą twarz, pod oczy, w powieki (ważne - wklepywać, a nie wsmarowywać), nie mam problemów z suchą skórą :-)
ODPOWIEDZ